Všetky príspevky

Pravidelné bonusy a turnaje

2. 11. 2023

S nami sa určite nudiť nebudete. Celý tyždeň na Vás čakajú pravidelné bonusy a turnaje!

Pripravili sme pre Vás súhrn promo akcií, kde nájdete výpis akcií na celý týždeň. Takto Vám už žiadna akcia neutečie a užijete si ešte viac zábavy s go4games. Všetky bonusy nájdete v daný deň TU:

 

Pondelok

Každý pondelok v mesiaci november začína nové kolo skvelej a jedinečnej SIENE SLÁVY, kde hráte o úžasnú dotáciu 500€ každý týždeň. Odmenu dostane 10 hráčov s najvyššou výhrou v týždni!

 

Utorok

Klasická pretáčacia akcia s odmenou až 20 Free spinov. Pravidlá sú jednoduché: dobite si na konto minimálne 10€, pretočte na ľubovoľnej automatovej hre 20€ a odmena je Vaša!

 

Streda

Obľúbená promo akcia Happy Hour sa koná práve v stredu. A to hneď 2-násobná! Čo to znamená? Nielen že trvanie akcie je až 2 hodiny, ale hlavne to, že každý hráč má možnosť využiť bonus 2-krát!

 

Štvrtok

Kampaň pre každého. Aj tak by sa dala nazvať štvrtková „vkladovka“. Stačí si vložiť na konto minimálne 20€ a odmena 20 Free spinov je okamžite Vaša. Bez ďalších podmienok!

 

Piatok

V piatok štartuje Víkendový turnaj s dotáciou až 300€ v ktorom odmeníme 10 najlepších. Detaily nájdete na stránke turnajov.

 

Sobota

Pre veľký úspech si opäť môžete zahrať o 20 Free spinov s rovnakými podmienkami ako v utorok. Áno je to presne tá istá akcia, tak neváhajte a hrajte o Free spiny navyše a zároveň zbierajte body do turnaja.

 

Nedeľa

Finišuje víkendový turnaj a vy máte poslednú možnosť nazbierať ďalšie body a umiestniť sa čo najlepšie v tabuľke!

 

 

Spoločnosť Slovak Games s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek uvedené akcie zmeniť, pozastaviť, alebo zrušiť v zmysle herného plánu.