V pravom hornom rohu kliknite na ikonu "registrovať sa". Zadajte svoju emailovú adresu. Na Váš email následne dorazí pozvánka na registráciu. Po jej rozkliknutí sa riaďte pokynmi, ktoré Vás celou registráciou úspešne prevedú.

Áno, cudzinec sa registrovať môže, ale iba v prípade, že má na Slovensku povolenie na trvalý pobyt. Podmienky sú inak totožné, ako u občana SR. Uzatvárať online stávky v kasíne je oprávnený každý bez politických väzieb a vzťahov a zároveň každý, kto nie je zahrnutý v registri vylúčených osôb.

V tomto prípade je pravdepodobné, že u nás registráciu už máte. U každého prevádzkovateľa môže mať hráč vždy iba jednu registráciu a zriadené iba jedno platné hráčske konto.

Dočasné konto hráči vznikne vo chvíli, keď počas registrácie vyplnia najzákladnejšie osobné údaje: - Meno a priezvisko - Email - Telefón - Rodné číslo - Štátne občianstvo Potvrdí, že je staršie ako 18 rokov a súhlasí so Všeobecnými obchodnými podmienkami a Hernými plánmi A súhlasí so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení. Obmedzenie dočasného konta spočíva v tom, že celkové vklady na tento herný účet nesmie presiahnuť 3000 Sk a nie je možné z neho financie vyberať. Registrácia plného konta musí byť následne dokončená do 30 dní. Pokiaľ sa tak nestane, je dočasné konto automaticky zrušené. Do 7 dní Vám potom vrátime všetky Vaše nevyčerpané vklady, ale prepadnú Vám všetky výhry.

Vaša totožnosť bude overená na základe Vami nahraných dokladov totožnosti. K tomu budete vyzvaní počas registrácie.

Počas prihlasovania máte vždy možnosť kliknúť na ikonu „Zabudnuté heslo“. Následne uvediete email, pod ktorým ste sa do online kasína zaregistrovali a na túto adresu Vám dôjde email, ktorý Vás novým nastavením hesla prevedie.

Peniaze si môžete vybrať prostredníctvom zaregistrovaného a overeného bankového účtu. Overenie vykonáte pri registrácii zaslaním scanu výpisu Vášho bankového účtu. Samotný výber je potom možné vykonať v sekcii Platby v záložke vybrať.

Pre vklady je možné použiť iba jeden overený bankový účet a neobmedzené množstvo platobných kariet. Na výbery však slúži iba jeden overený bankový účet. Z našej strany nie je účtovaný žiadny poplatok za vklady a výbery. Vaša banka však môže účtovať poplatky podľa sadzobníka poplatkov danej banky.

Možnosť nastavenia sebaobmedzujúcich opatrení je nariadená zákonom o hazardných hrách. Každý hráč sa môže rozhodnúť, či chce niektorý zo zákonom stanovených limitov využiť a aktivovať ho alebo nie. Nastavenie limitov môžete meniť 1x za mesiac. Zmiernenie vašich limitov nadobudne platnosť za 7 dní, sprísnenie za 24 hodín.

Pravidlá technických hier nájdete na stránkach www.g4g.sk v Hernom pláne.

Podporujeme stolné a prenosné počítače, mobilné telefóny a tablety. Pri stolných a prenosných počítačoch podporujeme operačné systémy Windows 7 a novšie, macOS 10.9 a novšie a Linux (funkčnosť závisí od konkrétnej distribúcie). Pri mobilných telefónoch a tabletoch podporujeme operačné systémy iOS 8 a novšie, Android 5 a novšie a Windows 10 Mobile. Podporujeme všetky aktuálne moderné internetové prehliadače, napr. Chrome, Firefox, Safari, Edge, Internet Explorer. Odporúčame používať vždy aktuálnu verziu prehliadača.

Vďaka cookies nemusíte napríklad zakaždým vyplňovať prihlasovacie údaje a ďalšie nastavenia. Slúžia na ukladanie vašich volieb a umožňujú nám spoznať vás bližšie a ponúkať vám zodpovedajúci obsah. Cookies ľahko povolíte alebo naopak zakážete v nastavení vášho internetového prehliadača.

Kontaktovať nás môžete e-mailom prostredníctvom kontaktného formulára v záložke „Zákaznícka podpora“ alebo telefonicky na čísle +421220924224.